Kontakt os i dag!

Skærmbillede 2020-11-04 kl. 11.22.37

Mads Fugl

Co-Founder og direktør

Administration & kontorpladser

+45 20 83 34 81

mads@coworkingplus.dk

Skærmbillede 2020-11-17 kl. 10.09.54

Steen Petersen

COO og driftsleder

Daglig drift

+45 23 36 68 80

steen@coworkingplus.dk

Skærmbillede 2020-11-04 kl. 11.24.41

Mikael Hansen

Ordensmester

Service

mikael@coworkingplus.dk

Skærmbillede 2020-11-04 kl. 11.14.04

Johnny Killerup

Forretningsudvikler

Sponsorater, partnere & økonomi

+45 40 18 20 29

johnny@coworkingplus.dk

Skærmbillede 2020-11-04 kl. 11.16.44

Sara Eckhardt

Eventmanager

Interne & eksterne events

+45 23 36 68 80

sara@coworkingplus.dk

IMG_0053_1

Magnus Løv

Marketing

Kommunikation & digital markedsføring

magnus@coworkingplus.dk

Fysisk kontakt

Vil du også meget hellere møde os i person? Så find os her ->

Vi ligger i Smith-parken. Du finder indgangen ved krydset af Kochsgade og Grønlandsgade. 

Vores hovedindgang er ved indgang D, 2. sal, hvor du finder Coworking-holdet.